KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7539053

nr 753 9053

Ingegärd Digman

(1928-2015), Sverige

Etsning, Gunilla Digman-Wedel, Karta över Waxholms kommun, 1980, signerad, 40x50

Ingegärd Digman, svensk bildkonstnär född 1928, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 april 2012
kl 18:41:16

15/4 10:04:19 1      Vinnande bud

Ingegärd Digman

Läs mer om Ingegärd Digman